Strona główna
Informacje podstawowe
Aktualności
Samorząd
Sejmik
Zarząd
Urząd
E-Urząd
Zamierzenia i programy
Finanse Województwa
Pomoc publiczna
Ciężary publiczne
Mienie Województwa
Prawo
Współpraca z zagranicą
Oświadczenia
Zamówienia publiczne i ogłoszenia
Konkursy
Praca w Urzędzie
Jednostki organizacyjne województwa
Zasoby BIP
Redakcja
Statystyki
Mapa serwisu
Rejestr zmian
Archiwum ogłoszeń
Poprzednia wersja BIP
Menu przedmiotowe

www.umwd.pl
Szukaj

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Departament Mienia Wojewódzkiego

Wydział Ochrony Środowiska

Wybrzeże Słowackiego 12-14

50 - 412 Wrocław

 

Kompetencje:

 

ZAKRES SPRAW REALIZOWANYCH W WYDZIALE OCHRONY ŚRODOWISKA

 

 

 

 

 Dyrektor:

Piotr Błaszków piotr.blaszkow(at)dolnyslask.pl    tel. 071/776 94 22

 

Sekretariat Wydziału:

Edyta Żmudzińska edyta.zmudzinska(at)dolnyslask.pl tel./fax 071/776 94 22

 

 

DZIAŁ POLITYKI EKOLOGICZNEJ:

 

Pracownicy:

Rafał Krzewicki rafal.krzewicki(at)dolnyslask.pl  tel. 071/776 90 66

Ewa Stewart ewa.stewart(at)dolnyslask.pl tel. 071/776 90 66

 

Budynek DUW Pl. Powstańców Warszawy 1, Wrocław pok. 0100

Agata Szydłowska-Więcaszek agata.szydlowska-wiecaszek(at)dolnyslask.pl             tel. 071/340 69 16

Magdalena Litwin magdalena.litwin(at)dolnyslask.pl tel. 071/340 69 16

 

DZIAŁ POZWOLEŃ:

Budynek DUW Pl. Powstańców Warszawy 1, Wrocław (III piętro)

 

Pracownicy:

Krystyna Pankowska krystyna.pankowska(at)umwd.pl tel. 071/340 68 20

Małgorzata Malec malgorzata.malec(at)umwd.pl tel. 071/340 68 12

Izabela Migniewicz izabela.migniewicz(at)umwd.pl tel. 071/340 68 12

Kazimiera Szermer kazimiera.szermer(at)umwd.pl tel. 071/340 69 06

Małgorzata Bujak malgorzata.bujak(at)umwd.pl tel. 071/340 69 35

Monika Skrzypczak-Zaskórska monika.zaskorska(at)umwd.pl tel. 071/340 66 62

Joanna Badowska joanna.badowska(at)umwd.pl tel. 071/340 69 35

Małgorzata Krajewska malgorzata.krajewska(at)umwd.pl tel. 071/340 67 90

Renata Starczewska renata.starczewska(at)umwd.pl tel. 071/340 67 90

Grzegorz Idzikowski grzegorz.idzikowski(at)umwd.pl tel. 071/340 68 57

 

Zespół zamiejscowy Legnica:

Lucyna Senderek lucyna.senderek(at)umwd.pl tel. 076/856 08 00 (wew. 230) 

Krystyna Bieniek krystyna.bieniek(at)umwd.pl tel. 076/856 08 00 (wew. 232) 

 

 

DZIAŁ OPŁAT ŚRODOWISKOWYCH:

 

Kierownik:

Anna Regner-Mikluszka anna.mikluszka(at)dolnyslask.pl tel. 071/776 92 15

 

Pracownicy:

Agnieszka Walczak agnieszka.walczak(at)dolnyslask.pl  tel. 071/776 93 67

Patrycja Ołdakowska patrycja.oldakowska(at)dolnyslask.pl tel. 071/776 92 18

Izabela Majek-Sus izabela.majek(at)dolnyslask.pl  tel. 071/776 92 16

Agata Zajda agata.zajda(at)dolnyslask.pl tel. 071/776 92 17

 

Zespół zamiejscowy Wałbrzych:

Wałbrzych ul. Słowackiego 23a

Ewa Pasterzewska ewa.pasterzewska(at)dolnyslask.pl tel. 074/84 222 26

Elżbieta Mielcarek elzbieta.mielcarek(at)dolnyslask.pl tel. 074/84 222 26

Maria Fridrich maria.fridrich(at)umwd.pl tel. 074/849 41 28

Małgorzata Kadic malgorzata.kadic(at)umwd.pl tel. 074/849 41 25

 

Zespół zamiejscowy Legnica:

Legnica ul. Okrzei 16

Marzena Wrobel marzena.wrobel(at)dolnyslask.pl tel. 076/86 29 006

Krystyna Misztal krystyna.misztal(at)dolnyslask.pl tel. 076/86 29 006

Agnieszka Synowerski agnieszka.synowerski(at)dolnyslask.pl tel. 076/86 29 006

 

Zespół zamiejscowy Jelenia Góra:

Jelenia Góra Pl. Ratuszowy 31/32

Agnieszka Gomułka umwd1(at)jgora.pios.gov.pl  tel. 075/76 75 007

Barbara Kedzierska umwd(at)jgora.pios.gov.pl  tel. 075/76 75 007

Czeslawa Stankiewicz umwd3(at)jgora.pios.gov.pl tel. 075/75 249 44

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I WINDYKACJI NALEŻNOŚCI:

 

Kierownik:

Monika Jędrzejko monika.jedrzejko(at)dolnyslask.pl  tel.  071/776 93 67

 

Pracownicy:

Monika Klisz monika.klisz(at)dolnyslask.pl tel. 071/776 90 72

 

Zespół zamiejscowy Wałbrzych:

Wałbrzych ul. Słowackiego 23a

Anna Rudzka anna.rudzka(at)dolnyslask.pl tel./fax 074/84 237 07

 

Zespół zamiejscowy Legnica:

Legnica ul. Okrzei 16

Aneta Wszolek aneta.wszolek(at)dolnyslask.pl tel. 076/86 29 006

 

Zespół zamiejscowy Jelenia Góra:

Jelenia Góra Pl. Ratuszowy 31/32

Barbara Przybylak umwd2(at)jgora.pios.gov.pl tel. 075/75 249 44

 

DZIAŁ ULG I ANALIZ:

 

Kierownik:

Anna Szymańska-Kasim anna.kasim(at)dolnyslask.pl tel. 071/776 90 72

 

Pracownicy:

Renata Olender renata.olender(at)dolnyslask.pl tel. 071/776 94 28

 

 

 

 



Ostatnia aktualizacja:  09:46 04/12 2008

Struktura Urzędu
Zadania
Kontrole
Rejestry, ewidencje
Archiwa
Sprawy w Urzędzie
Od 31 stycznia 2006 r.
Odwiedzono: razy.
Top top Copyright Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego